Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä, mikäli sinulla on jotakin kysyttävää tai tarvitset apua yrityksesi henkilöstöasioiden kanssa. Meillä on ilo työskennellä kanssasi.

Meidän tiimi

Olit sitten työnhakija tai työnantaja, olemme palveluksessanne.

Wellpack-Pia-Hutchings-2

Pia Hutchings

Myyntipäällikkö

+358 400 551 779
pia@wellpack.fi

Myynti

Wellpack-Dominic-3

Dominic Hutchings

Kehityspäällikkö

+358 443 544 498
dominic@wellpack.fi

Markkinointi
Yhteistyöt

Wellpack- Eliel-3

Eliel Lindqvist

Rekrytointikonsultti

+358 401 239 959
eliel@wellpack.fi

Rekrytointi

Wellpack-Pekka

Pekka Suhonen

Rekrytointikonsultti

+358 505 463 024
pekka@wellpack.fi

Myynti
Rekrytointi

Wellpack-P.P-2

Priit Pikrand

Toimialapäällikkö

+358 401 629 966
priit@wellpack.fi

Tööotsijad
Eesti keel

Wellpack-Aaretti

Aaretti Niskanen

Digital Marketing Trainee

aaretti@wellpack.fi

Sisällöntuotto

Sairauspoissaolotodistukset ja palkkatiedustelut sähköpostiin

palkat@wellpack.fi

Yhteydenottolomake

Laskutustiedot

Y-tunnus
2545188-7

Verkkolaskutusosoite
003725451887

OVT-tunnus
003725451887

Operaattori
Apix Messaging Oy

Helsingin toimisto

Avoinna arkisin 09.00 - 16.00